Ultra High Speed Kamera Kiralama

Ultra High Speed Kamera Kiralama

phantom_flex_kiralik

High speed kamera kiralama kamera maliyetlerinin arttığı günümüzde birçok kameraman için alternatif olmaktan çıkmış ve tek seçenek haline gelmiştir.

High speed kamera kiralama teknoloji ilerledikçe, bilim adamları ve araştırmacılar her zamankinden daha fazlasını vaat edebiliyor. Daha yüksek kare hızları gerektiren görüntüleme uygulamaları için high speed kamera kamera kiralama yöntemi en iyi seçimdir.

High speed kamera kiralama yöntemi ile elde edebileceğiniz modern sensör teknolojisi, maksimum sensör çözünürlüğü için 22 kHz’e kadar maksimum kare hızları veya azaltılmış sensör çözünürlüğü için 600 kHz’e kadar ve daha fazlasıyla sürekli artan görüntü kayıt hızı sağlar. Web sitemiz üzerinden high speed kamera kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

High Speed Kamera Kiralama ve Çözünürlük

High speed kamera kiralama ile elde edebileceğiniz çözünürlük, görüntülenen aktif piksellerin sayısını ifade eder. Birçok uygulama için high speed kamera kiralamak ve kullanmak söz konusu olduğunda, daha yüksek çözünürlük mutlaka “daha yüksek kalite” anlamına gelmez. Anahtar nokta mevcut çözünürlüğü ilgilenilen konuyla dolduran uygun optikleri kullanarak görüntülenen piksellerden en iyi şekilde yararlanmaktır.

High Speed Kamera Kiralama ve Kare Hızı

High speed kamera kiralama ile elde edebileceğiniz kare hızı, saniyede çekilen görüntü sayısıdır. Standart video saniyede 24 kare hızında çekilir ve yüksek hızlı kameralarla çekilen ağır çekim video saniyede milyonlarca kare yakalayabilir.

Mevcut high speed kamera teknolojisi ile kameradaki sensör, belirli bir çözünürlükte belirli bir kare hızına ulaşabilir. Daha yüksek kare hızlarında görüntü yakalamak için, kullanıcı görüntülenen aktif piksel sayısını azaltacak ve kamerayı daha yüksek kare hızlarına ayarlayabilecektir.

High Speed Kamera Kiralama ve Renk Kavramı

Tüm, high speed kameralar başlangıçta tek renkli bir görüntü sensörü ile üretilmiştir. Renkli görüntüler elde etmek için sensöre fiziksel olarak bir renk filtresi uygulanır ve her piksele kırmızı, yeşil ve mavi değerler atayarak renkli bir görüntü oluşturmak için bir algoritma kullanılır.

Işık sensörüne filtre uygulandığında sensör üzerindeki piksellere ulaşan ışık azaltılır. Uygulamalarınız için high speed kamera kiralama için görüntü kalitesini, hassasiyeti ve kullanıcı arayüzünü iyi bir biçimde incelemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

Proudly powered by WordPress | Theme: SpicePress by SpiceThemes