HIGH SPEED KAMERA KULLANIM ALANLARI

Repo Rental çeşitli high speed görüntüleme gereksinimlerini karşılayan yüksek kaliteli high speed kamera kiralama konusunda tecrübe ve profesyonellik dolu bir geçmişe sahiptir. Kamera sistemlerimizle yakalanan görüntünün gözle görülür farkını bir kez gördükten sonra, SMC Rental ile güvenli bir High Speed kamera kiralama seçimi yaptığınız konusunda tatmin olacağınızdan oldukça eminiz. 

Farklı sektörlerde kullanım alanları açısından birçok proje için high speed kameralar sağlıyoruz. High speed kamera kiralama ile farklı sektörlerin ihtiyaçlarına hızlı ve çözüm odaklı ekipman ve ekip desteği vererek harika sonuçların ortaya çıkmasında etkileyici bir rol oynuyoruz!

 

 

Endüstriyel/Sanayi Çekimleri

  • Savunma Sanayi (Menzil, Balistik, Ateşleme, Mermi Takibi, Araç Testi, Malzeme Testi, Akışkan ve Akış Görselleştirme, Bileşen Takibi, vb.)
  • Otomotiv Sanayi (Araç Darbe Testi, Hava Yastığı Açılma Testi, Güvenlik Kısıtlamaları Testi, Otomotiv Bileşen Testi, Yol Testi,  Süspansiyon Testi, Lastik Testi, Fren Testi,  Yakıt Enjektörü Püskürtme, Motor Performans İzleme, Yanma, Ar-Ge, vb.)
  • Üretim Sanayi (Üretim Hattı, Makine Tasarımı, Üretim Hattı İzleme, Paketleme, Montaj)

Bilimsel Araştırma/Test Çekimleri

  • Ar-Ge, Test, Tasarım ve Bilimsel Deneyler (Ürün Testi, Malzeme Testi, Yanma Akış Görselleştirmeleri ve PI biyomekanik, Titreşim, Çatlak Yayılımı, Akışkanlar Dinamiği, Düşme Testi Parçacık Görüntü Hızı (PIV), Dijital Görüntü Korelasyonu (DIC)
  • Yol Testi,  Süspansiyon Testi, Lastik Testi, Fren Testi,  Yakıt Enjektörü Püskürtme, Motor Performans İzleme, Yanma, Ar-Ge

Prodüksiyon Çekimleri

  • Prodüksiyon (Film Çekimleri, Reklam Çekimleri, Youtube Video Çekimleri, Spor Yayıncılığı, Televizyon Ve Stüdyo Prodüksiyonu, Ticari Film Prodüksiyonu)
  • Etkinlik Çekimleri (Konser, Düğün, Konferans, Seminer, Forum, Kongre, Özel Gün)
  • Reklam Çekimleri (Yemek, Gıda Sektörü, Temizlik Sektörü, vb. tüm reklam kampanya çekimleri)

SÜPER SLOW MOTION ÇEKİM TEKNİĞİ İLE TANIŞIN!

RepoRental High Speed kamera kiralama konusunda projenizin başından sonuna kadar tüm aşamalarda size destek sağlar. High Speed kameraların yüksek teknolojiye sahip yapıları sayesinde ihtiyacınız olan süper slow motion çekimi için Phantom High Speed Kamera ailesinin en iyi bireylerini kullanırız. High Speed kameralarımız hakkında detaylı bilgi için kameralar sayfasına göz atabilir, projeniz için gereksiniminize uygun profesyonel ekibimiz ile High Speed kamera kiralama hizmetiyle size yardımcı olabiliriz!

  Bize Projenizden Bahsedin