Biz Kimiz ?

Repo Rental, sektör tecrübesi ile high speed kameralar kiralıyor ve çok sayıda olayı ağır çekimde çekmeye olanak tanıyan üretim harikası ekipmanları ile yapım sektörünün ihtiyacını karşılıyor!

Kiralama hizmetimiz; Ar-Ge, savunma, mühendislik, havacılık, biyomekanik, otomotiv, tıbbi endüstriler, üretim & montaj hatları, imalat ve paketleme, düşme testi, Parçacık Görüntü Hızı (PIV), Dijital Görüntü Korelasyonu (DIC), Tarım, Kriminal, Çevresel izleme, eğlence sektörü ve televizyon gibi geleneksel olarak high speed kamera kullanan tüm ana sektörleri kapsar.

Deneyimli Repo Rental ekibi olarak, sektör lideri Phantom high speed kameraları kullanırız. Dijital yüksek hızda yeniyseniz, Repo Rental kendi uygulamanız ve yüksek kare hızlarında yakalanmanın nasıl fayda sağlayabileceğini referansları ile gösterir. Ekipman yelpazemiz tüm ihtiyaçlara uygun çok çeşitli High Speed kameralara sahiptir. Size özel bir high speed kamera kiralama teklifi için hemen bizimle iletişime geçin!

 

 

Deneyimimizi Teknoloji ile Buluşturduk!

Repo Rental, high speed kamera kiralama sektöründeki başarısını, müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışı ile pekiştirir.

“ Savunma sanayisinde önem arz eden testlerdeki hızlı detaylar için ihtiyacımız olan tüm ekipmanı ve ekip desteğini sağlayarak tam bir high speed kamera kiralama hizmeti aldık. Proje başından sonuna kadar tüm süreçleri böylesine uzman bir ekiple birlikte başarıyla gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz! ”

Koray Çağ - Bolt Balistik ve Savunma G. Müdürü

Proudly powered by WordPress | Theme: SpicePress by SpiceThemes